Podlahy

Vinylová podlaha - PODLAHA PRO VÁŠ DOMOV

Proč vinylovou podlahu?

· odolává vodě a je neklouzavá

· výborná zvuková izolace

· odpozuje nečistotu a snadno se udržuje

· PUR povrchová úprava je vysoce odolná vůči poškrábání, skvrnám a chrání proti otlakům

· přírodní vzhled a textura

· ohleduplná krytina vůči životnímu prostředí

PVC vinyl s textilní podložkou GERFLOR

· ideální pro rekonstrukci

· vyrovná drobné nerovnosti podkladu

· snižuje náklady na přípravu podkladu

· maximální odolnost, výborná zvuková izolace

Laminátové podlahy EGGER

U výběru laminátové podlahy se především zaměřte na její kvalitu. Laminátová podlaha s extrémně nízkou odolností proti oděru vám stěží udělá radost. Kvalita laminátové podlahy je určenazákladními parametry materiálu:
odolnost laminátové podlahy při zatížení tzv. hodnota oděru laminátové podlahy

Výrazný vliv na kvalitu laminátových podlah mají také nosná deska a zámkový systém. Většina laminátových podlah se pokládá jako "plovoucí" podlaha, to znamená, že je položena na horní části stávajícího povrchu, aniž by byla nějak spojena s podkladem. Jednotlivé díly se spojují pomocí tzv. zámků. Mezera u zdi je zakryta soklovou podlahovou lištou, která je sladěna k materiálu laminátové podlahy.

PVC podlahy

Vybíráte podlahu a vaše hlavní požadavky jsou nenáročný úklid a jednoduchá pokládka? PVC podlahy jsou v současné době nejžádanější hladkou podlahovinou, právě pro tyto dvě hlavní přednosti. Dále je nutné zmínit, že oproti laminátovým plovoucím podlahám, je PVC podlaha výrazně teplejší a tišší. Minimální kročejový hluk přivítají zejména sousedi pod vámi v panelákových bytech či majitelé domácích mazlíčků s drápky.

PVC podlahy jsou moderní a jejich designové provedení je velmi rozsáhlé. Na výběr jsou světlé nebo tmavé PVC podlahy, formáty v podobě dlažby, dokonalé imitace skutečných přírodních materiálů. PVC podlahy dodáváme v šířích - 2 m, 3 m, 4 m, 5 m. To umožňuje pokládku bez nastavování. Pamatujte, že jakékoliv nastavení v místnosti je nejrizikovější místo na podlaze.

Při navrhování PVC podlahy do místnosti, se spárořez materiálu uzpůsobí tak, aby se minimalizoval odpad a v místnostech nevznikal spoj. Po pokládce PVC podlahy vám tak vznikne jednolitý povrch, který je nenáročný na úklid a vypadá precizně.

Naše prodejna: